PVP SERVERLER PVP SERVER KURULUMU PATCHLER PVP SERVER İP LERİ 1299 SERVER İP LERİ

Arkadaşlar lütfen forumda kurallara uyalım. kurallara uymayan arkadaşlarımız ceza alacaktır. küfür kesinlikle yasaktır.

giriş yapalım veya üye olalım ve paylaşıma katılalım

Join the forum, it's quick and easy

PVP SERVERLER PVP SERVER KURULUMU PATCHLER PVP SERVER İP LERİ 1299 SERVER İP LERİ

Arkadaşlar lütfen forumda kurallara uyalım. kurallara uymayan arkadaşlarımız ceza alacaktır. küfür kesinlikle yasaktır.

giriş yapalım veya üye olalım ve paylaşıma katılalım

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

## Üyelik Ücretsizdir ##    ## Üye Olursaniz Forumda ki Yetkileriniz Artar        ## Moderatör Alımları Başlamıştır ##    ## Forumumuzda Rep Ve Rütbe Sistemi Vardır ##

Forumdan Ayrılmak Tehlikeli Ve Sakıncalıdır
Üye Olduktan Sonra Onay E-Mail ni Onaylamayi Unutmayınız
WWW.PRİVATESERVER.FORUMCLAN.COM ARKADAŞLARINIZADA ÖNERİN Smile
.:.UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR BERABERİZ.:.

Forumun En Çok Kullanılan 2.Serveri-Forumun Serveri Anasayfadadır.

Forumun En çok kullanılar 2. Serveri

:::Servere Gitmek İçin Tıkla:::

Server Bilgileri :

Giriş yap

Şifremi unuttum

Sitemizin Favori Serverleri.

İp1:smyrnako.malware-site.www[statu(Online)] Forumun Serveridir!                 İp2:ko.oynaylim.net[statu(Online)]                İp3:
İp Vermek İçin Üye Okduktan sonra Buraya Tıklayınız Ve Yorumda yazanları yapınız.

Haftanın Üyesi

Haftanın Üyesi : wardercan

En son konular

» Turkiyenin en iyi pwp serveri
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptySalı Eyl. 22, 2009 1:01 am tarafından Akrepprens

» KO'nun kurucusuyla röportaj
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 6:56 pm tarafından link

» MoDex_xLKO Online
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 6:15 pm tarafından rascass

» exe yardım
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 4:35 pm tarafından _fear_

» DiEs Kralı TauruS ile röportaj...
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 3:47 am tarafından link

» ıonıa kralı m4ksi röpörtaJ 2
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 3:28 am tarafından link

» BeyMeaN (HeaveN CLANI CYPHER)
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptySalı Haz. 09, 2009 4:40 pm tarafından link

» !!!! Gm RÖPORTAJLARI GERÇEK !!!!!
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptySalı Haz. 09, 2009 3:44 am tarafından link

» Röportaj:F9DeviL
Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. EmptySalı Haz. 09, 2009 3:41 am tarafından link

Saat v€ Takvim

Anahtar-kelime

TARİHTE BU GÜN.

Bu @lana RekLam v€rin.

Yan Sitelerimiz

Cs Sitemiz
*Toplam*
*Online*

Arama Motorumuz

Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj..

link
    link
    lwl 75
    lwl 75

Balık Köpek
    Leader Point : 130595
    National Point : 150
    Lakap : yeternet

Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj.. Empty Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj..

Mesaj tarafından link Salı Haz. 09, 2009 3:40 am

Cypher : Zr3 & DaIwenJaH Özel Roportaj..

Robert :
    Öncelikle Benimle Roportaj Teklifini Kabul Ettiğin İçin Teşekkür Ederim.
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Rİca ederim

Robert :
    Biraz Kendinizden Bahsedermisiniz?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    1986 doğumluyum,Adım Fatih,Anadolu Üniv. 2. sınıf Öğrencisiyim,Muhasebeciyim
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Oyunda ve genelde Bana Fafa Diye hitap ediyorlar

Robert :
    Peki Fatih Knight Online Hayatın Nasıl Başladı Bize Anlatırmısın?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Oyuna Bir Polis abim sayesinde başladık,Babamın internet cafesi var,sık sık oraya geliyordu,o zaman Beramusda AdolescenT Diye bir Asasini Vardı Çok Çok Sağlam bir chardı,bizde merak sardık başladık
    Zr3 & DaIwenJaH:
    biz cyhperda kendimiz geliştirmeye çalışırken o bize oyunu öğretiyordu
    Zr3 & DaIwenJaH:
    55 oldukdan sora Combo Çalışmaya başladım

Robert :
    Cypher ın En İyi Minor Combocularından Birisisin Bu konu Hakkında Ne Düşünüyorsun ?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    bu konudan rahatsız oluyorum
    Zr3 & DaIwenJaH:
    hemde çok fazla ben şahsen
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Zr3 ile oynadığım sürede bir 2. el birle değmemiştir klavyeme
    Zr3 & DaIwenJaH:
    kaldıki program kulanmam benim için imkansız

Robert :
    Evet Bende Bunu Sorucaktım.Sana Programcı Diyen Oldumu Peki ?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Olmazmı
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Kimdersen,Yarası Olanlar Tabiki
    Zr3 & DaIwenJaH:
    sana kısa bişi anlatayım,Recep abi oyuna ve comboyu bana öğreten kişidir,istanbul eminiyet müdürlüğünde görevli kendisi,biz cypherda oynarken onun beramusta charı hack yedi ve daha SOnra olimp. geçti,uzun bir zaman birbirimizi göremedik,benim işlerim dolayısı ile,videolarımı yayınlamıştım o aralar izlemiş ve benimle ilk karşılaşmamızda Fatih dedi Sen Nasıl Yapıyon Olm o Minör diye sordu
    Zr3 & DaIwenJaH:
    bende şöle cevap verdim,Boynuz kulağı geçer abicim

Robert :
    Zr3 Adı Nerden geliyor Peki ?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Zr3 adı şöle oldu,ilk charım,_Np diye bir chardı 56 da şifre bugu yüzünden oyuna giremez oldum char gitti ve elimizde o zaman güzel itemler vardı,5 gün bekledim herhangibi bir gelişme olmayınca yeni char açmaya karar verdim ve Bunun adı Zr3 oldu Z r yapmak çok hoşuma gidiyordu
    Zr3 & DaIwenJaH:
    ve Zr3 bugün Cyhperda Efsane
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Kimlerin olmak istediği fakat olmadı bir efsane
    Robert :
    Evet Bana Görede Bir Efsane

Robert :
    Peki TROY clanının Senin İçin Ayrı Bir Yeri Varmı?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Ben Zr3 le oynadığım süre içersinde Troy hep benim rakibimdi,ama mücadelesi zevkli bir rakip,adam gibi oynayan ender oyuncular var içerisinde,bunun oyun olduğunu yenilmek gibi yenmeninde oyunun parçası olduğunu bilen ender kişilere sahip,eklemek istediğim bişey daha var clanda bulunan hiç kimse ama hiç kimse çıkarları için TROY clanında değil hepsi iyi playerler,çok fazla itemleri olmasada var olanlarda elinden geleni yapıyorlar

Robert :
    Peki Son Günlerde Heaven Playerleri Vede ClanıyLa Aranızda Bazı Huzursuzluklar Yaşanıyor Bunu Kısaca Bize Açıklarmısınız.
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Bunun hakkında konuşmak istemiyorum
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Tek söleyeceğim şudur ; Ben Allahın İzni Sözümün Eriyimdir. Kimse İle İşim Olmaz Slm Verene A.slm Derim. Damarıma Basmasınlar Hiç Kimse İlgilendirmez Beni.

Robert :
    Peki Fatih Cypher ı Seçmenin Bir Sebepi Varmı.Eğer Cypher Olmasaydı Hangi Serverda Oynamak Daha Zevkli Olurdu?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Cyhper ilk açıldı bir 2 hafta sora başladık
    Zr3 & DaIwenJaH:
    yeni server olması birazda bize cazip geldi
    Zr3 & DaIwenJaH:
    ve bizim 6 charımız vardı 6 kişi oynuyorduk cyhperda

Robert :
    Peki Fatih Sana Göre Cypherın İyi Playerlerini Söylermisin?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    bunun bir kategorisi varmı ?
    Robert :
    Fark Etmez...
    Zr3 & DaIwenJaH:
    hiç düşünmedim açıkcası ama mage olarak jetmir jetmir charı ile 2 kişi oynuyordu birisi david abi diğeri jetmir abi david abi inanılmaz adam keserdi ,jetmir abi ise strateji adamıydı parti koruyucu amaçlı oynardı

Robert :
    Rogue,Priest ve Warrior Olarak?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    priest olarak CursedPirest diye biri vardı 1,5 ay beraber oynadık daha sora charını sattı
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Rogue olarak 13utterfly (emre),inanılmaz minör basıyor

Robert :
    Peki Fatih Bize DaIwenJah Olarak İtemlerinin Neler Oldugunu SöyLermisin?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    ilk itemleri ile şuanki itemlere arasında çok fark var
    Zr3 & DaIwenJaH:
    ben itemlerini söliyim şuanki : shell set +9,giga +9,we+2,pe+2,iron set +0,dual roc +1

Robert :
    Peki Fatih Bu Oyunu Oynayan Arkadaşlarımıza Söyliyeceğin Bir Söz Varmı?
    Zr3 & DaIwenJaH:
    Egolarının Esiri Olmasınlar diyorum
    Robert :
    Evet Bencede Sonuçta Bu Bir Oyun Ve Yenmekte Var Yenilmekte

Robert :
    Peki Fatih Benimle Roportaj Yaptıgın İçin Teşekkür Ederim,Sana Hayatında Başarılar
    Zr3 & DaIwenJaH:
    eyw tşkler
    Zr3 & DaIwenJaH:
    güzel bir tecrübe oldu sağol

window.google_render_ad();

Forum Saati Paz Eyl. 29, 2024 7:26 am